God. Ekipa Igrač Strijelac Golman
1976. Naprijed Anđelko Grahovac (Lotos) Pašo Bećirbašić (Naprijed) Nenad Milekić (Ada)
1977. Papioni Emir Jusić (Papioni) Rade Crnomarković (Papioni) Miroslav Komadina (Naprijed dva)
1978. Dalvin Eso Tahirović (Bronks) Eso Bašić (Dalvin) Milorad Kekerović (Dalvin)
1979. Ring Eso Bašić (Dalvin) Eso Bašić (Dalvin) Dubravko Prstojević (Ring)
1980. Ada Dževad Unkić (Gradiška 79) Slaviša Jaglica (Naprijed) Nenad Milekić (Ada)
1981. BSK Orhan Jamaković (Karioke) Eso Bašić (Veterani) Reuf Hrnjić (Veterani)
1982. BSK Mirzet Bejzurić (Drugari) Mujo Alihodžić (BSK) Dragomir Desančić (Dž. krematorijum)
1983. Mahala Mustafa Ligić (Mahala) Anđelko Grahovac (Taksi) Miladin Trubajić (Vrbas)
1984. Granap Fadil Zaimović (Ćevapi) Damir Raos (Ćevapi) Ante Jakovlјević (Granap)
1985. Medicinar Božur Matejić (Petar Drapšin) Zijad Demirović (Drugari) Ante Jakovlјević (Granap)
1986. Sirano Božur Matejić (Šusteri) Branislav Gašić (Sirano) Želјko Tešić (Šusteri)
1987. Jugoprogres Esad Beharić (Jugoprogres) Slavolјub Stojanović (Jugoprogres) Dino Alagić (Dž. krematorijum)
1988. Karioke Božur Matejić (Jugoprogres) Dragan Marjanović (Karioke) Slobodan Karalić (Karioke)
1989. Ahbabi Salih Porča (Ahbabi) Dragiša Krstić (Petar Drapšin) Ante Jakovlјević (Jugoprogres)
1990. Mi se s vama zezamo Mirsad Botić (Mi se s vama zezamo) Goran Barišić (Kafe Ševa) Senad Đulić (Aida)
1991. Kafe bar Venecija Goran Barišić (Kafe bar Venecija) Mario Barišić (Kafe bar Venecija) Fuad Đulić (Etnikos)
1992. Sting Slavolјub Stojanović (Rim) Mirsad Botić (Jezero Jure) Senad Slipić (Sting)
1993. turnir nije odigran
1994. Druga laka Darko Ljubojević (Druga laka) Darko Ljubojević (Druga laka)

Dragan Marjanović (Marbel)

Radovan Gajić (As)
1995. Mig BMD Miodrag Petrika (Mig BMD) Tomislav Džombić (Bond) Siniša Mrkobrada (Portoriko)
1996. Arija galerija Zoran Novaković (Milka) Vid Lolić (Arija Galerija) Nikola Čobanović (Arija galerija)
1997. ZZ Milka Želјko Dragolјević (ZZ Milka) Želјko Dragolјević (ZZ Milka) Viborg Koceić (ZZ Milka)
1998. Galija Miodrag Petrika (Galija) Zoran Pržulј (Galija) Aleksandar Balog (Galija)
1999. Trgokomerc Ranko Stanivuk (Kompanija Subašić) Oliver Jandrić (Trgokomerc) Viborg Koceić (Izokomerc)
2000. Bingo Vrbas Želјko Dragolјević (Bingo Vrbas) Siniša Todorović (Izokomerc O.) Viborg Koceić (Bingo Vrbas)
2001. Stolarija Zrnić Darko Ljubojević (Stolarija Zrnić) Predrag Rajić (Kompanija Subašić) Siniša Mrkobrada (Stolarija Zrnić)
2002. Auto otpad Popović Igor Ćetković (Auto otpad Popović) Igor Ćetković (Auto otpad Popović) Goran Vasilić (Kafe bar Voks)
2003. Kompanija Subašić Mile Simeunović (Izokomerc O.) Siniša Todorović (Izokomerc O.) Darko Božović (Kompanija Subašić)
2004. Kompanija Subašić Predrag Rajić (Kompanija Subašić) Predrag Rajić (Kompanija Subašić) Zoran Rakičević (Kompanija Subašić)
2005. Pavlović turs Grega Režonja (Pavlović turs) Mladen Petričević (Argo sladoled) Radovan Gajić (Pavlović turs)
2006. Argo Miroslav Jevtić (Argo) Đorđe Inđić (Tehnička škola) Krstan Perduh (Batar komerc)
2007. Monting Teslić Mile Simeunović (Markone B.L.) Davorin Šnofl (Markone B. L.) Velimir Radman (Markomatik Rijeka)
2008. Monting Teslić Zoran Dimić (Monting Teslić) Milan Rakić (Monting Teslić) Dalibor Varkaš (Grafist Koper)
2009. Monting Teslić Želјko Borojević (Monting Teslić) Milan Stanivuković (Elnos BL Elektroenergetika) Zoran Rakičević (Monting Teslić)
2010. Buletić Milan Živić (Buletić) Ognjen Radovanlija (Univerzitet Apeiron) Zoran Rakičević (Buletić)
2011. Restoran Studenac Borko Surudžić (Restoran Studenac) Goran Zakarić (Farmland Elite Security) Nemanja Aleksić (Restoran Studenac)
2012. Univerzitet Apeiron Milenko Devušić (Univerzitet Apeiron) Zoran Bogunović (Drvobest) Darko Milanović (Univerzitet Apeiron)
2013. Univerzitet Apeiron (futsal) Igor Mirković (Univerzitet Apeiron) Boris Malčić (Sana kop Ribnik Infomedia Group) Darko Milanović (Univerzitet Apeiron)
2013. Knjižara Atlas Kneževo (seniori amateri) Obrad Stojanović (Knjižara Atlas Kneževo) Želјko Đukanović (Kremenović petrol) Predrag Vekić (Knjižara Atlas Kneževo)
2014. Univerzitet Apeiron (futsal) Milenko Devušić (Univerzitet Apeiron) Srđan Ivanković (Stanišić doo Ribnik) Darko Milanović (Univerzitet Apeiron)
2014. Pekara Obeliks Kotor Varoš (seniori amateri) Ognjen Đaković (Pekara Obeliks Kotor Varoš) Želјko Đukanović (Nesal kompani) Siniša Marčetić (Mesnice Šik)
2015. Maksima trejd Boris Malčić (Maksima trejd) Dejan Maksimović (Lion) Darijan Đogatović (Maksima trejd)
2016. Univerzitet Apeiron Srđan Ivanković (Univerzitet Apeiron) Nemanja Jalić (Kozica) Darko Milanović (Univerzitet Apeiron)
2017. Jankovići Gornji Vijačani Duško Bećarević (Jankovići Gornji Vijačani) Bojan Puzigaća (AM sport) Srđan Modić (Pekara Klas Čelinac)
2018. Kort marketi Aleksandar Munjiza (Kort marketi) Bojan Puzigaća (AM sport gdje pobjednici igraju) Darko Milanović (Kort marketi)
’18. Monting Teslić Tales Fejtosa de Mata (Monting Teslić) Bojan Puzigaća (AM sport) Darko Milanović (RD Kafa)